מקסי קוזי

תחום כיסאות הבטיחות לרכב מכניס לשדה המשחק עשרות שחקניות, גדולות וקטנות כאחד. אחד המותגים המרכזיים המשווקים בישראל כבר שנים מספר הוא מקסי קוזי (Maxi-Cosi), המצליח להיות בטוח, פשוט לתפעול ואופנתי באותה מידה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על החברה החשובה הזו, יתרונות המוצרים שלה והאופן בו ניתן לרכוש אותם הלכה למעשה בישראל.

על מקסי קוזי
מקסי קוזי היא חברה הולנדית שפועלת החל משנות ה-60 של המאה הקודמת, ואשר נרכשה ב-1994 על ידי הקבוצה הקנדית "דורל", המחזיקה בעצמה במספר חברות המייצרות מוצרים לתינוקות. תחום ההתמחות של מקסי קוזי, כמובן, הוא ייצור מושבי בטיחות לתינוקות לרכב, בו היא נחשבת לאחת החברות המובילות באירופה. יעידו על כך פרסים שונים בהם זכתה החברה במהלך השנים האחרונות על ידי מומחים לתחום וארגוני צרכנות בכל רחבי העולם.

בין הדגמים השונים של מקסי קוזי, אפשר למנות את:
    ·         סלקל פבל.
    ·         סל קל סיטי.
    ·         כיסא בטיחות אופל.
    ·         כיסא בטיחות רובי.
    ·         בוסטר רודי פיקס.
    ·         בוסטר רודי אירפרוטקט                    

יתרון מרכזי: השילוב שבין נוחות ובטיחות
עבור רבים, סיכום רשימת היתרונות של מוצרי מקסי קוזי פשוט חייב להתייחס למילה מרכזית אחת: בטיחות. מוצרי החברה זכו לציונים גבוהים במבחני בטיחות וריסוק אשר נערכו במרוצת השנים, ולכן דומה שניתן לרכוש אותם בביטחון מלא. מבחינת הנדסת האנוש, מוצרי המותג פותחו על מנת להעניק דגש לא מבוטל לסוגיית הנוחות של התינוק, בהתאם לשלב ההתפתחותי בו הוא נמצא.

חשוב להדגיש כי מקסי קוזי מציעה מספר מוצרים מתקדמים במיוחד: כאלה למשל הם הסלקלים הניתנים לעיגון ברכב מבלי להשתמש בבסיס, או לחילופין כיסאות בטיחות שניתן לעגן לבסיס שנרכש עבור הסלקל. למעט מקסי קוזי, חברת פג פרגו, שם חשוב נוסף בתחום, היא היחידה המשווקת מוצרים מהסוג הזה.

עמידה בסטנדרטים גבוהים

בנוסף על הנאמר מעלה, מוצרי מקסי קוזי מתעדכנים כל העת על פי תקני הבטיחות, בעיקר התקן האירופאי I Size. מוצרי החברה האחרונים פותחו במטרה לעמוד בדרישותיו המחמירות של התקן, ובכלל זה בדיקת ההתאמה של המושב לתינוק בהתאם לגובהו ולא לגילו, מנגנוני עגינה חדשים, התייחסות ניכרת לבטיחות הכיסא במקרה של פגיעות צד ברכב וכיוצא בזה.

בהקשר הזה, ראוי להזכיר את כיסאות הבטיחות 2-Way Family, הנחשבים לראשונים בעולם שעומדים בדרישות התקן האמור. אפשר להתרשם מיתרונותיו בסרטון הבא:
כיסא הוא עניין של אופנה
מותג מקסי קוזי מאופיין, וזה חשוב לא פחות, במראה מודרני, צעיר ו"הייטקיסטי" לכל הדעות. בכך מוצרי המותג נועדו לספק מענה מלא להורים שמעוניינים שהכיסא שלהם, וכמובן שגם התינוק שבתוכו, ימשכו תשומת לב חיובית.

על ההיבט הטרנדי של מוצרי מקסי קוזי אפשר ללמוד גם מהתבוננות על רשימת המפורסמים אשר רכשו לילד שלהם את אחד ממוצרי מקסי קוזי. בין השאר, ניתן להזכיר כאן את השחקנית זוכת האוסקר קייט בלנשאט (בתמונה מטה), דוגמנית העל אלסנדריה אמברוזיו והשחקנית ג'נה אלפמן.אז איך מתחילים?
באם אתם מעוניינים באחד הדגמים של מקסי קוזי, המקום בו יתמקדו החיפושים שלכם חייב להיות רשת "שילב". הרשת, לה 57 סניפים בישראל, מצפון ועד דרום, מציעה סלקלים, כיסאות בטיחות, בוסטרים ובסיסים לכיסאות של מותג מקסי קוזי. המחירים נעים בין כמה מאות לאלפי שקלים, כאשר רבים מהמוצרים יכולים לרכוש, במחיר מוזל, חברי מועדון הלקוחות של שילב.
מידע נוסף ואפשרות רכישה של הדגמים השונים ניתן למצוא באתר רשת שילב.אין תגובות:

פרסום תגובה